İpek Yolu Haber Ajansı

Bursa ’Yeniden Yeşil Bursa’ hedefine doğru!


’Yeniden Yeşil Bursa’ hedefiyle çalışmalarına devam eden ve mevcut bulunan yeşil alanları daha estetik hale getirmeyi amaçlayan Büyükşehir Belediyesi, park, bahçe, sokak, kavşak ve sahiller başta olmak üzere kentin farklı noktalarında yaptığı çalışmalarla çevreye görsel şölen katıyor.

Bursa’yı tekrar yeşil kimliğine kavuşturmak için çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediyesi, mevcut yeşil alanları da peyzaj çalışmalarıyla düzenliyor.

Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı ekipleri, daha yeşil, ve daha estetik bir Bursa için park, bahçe, sokak, kavşak ve sahiller başta olmak üzere kentin farklı noktalarında çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

 Parklar ve Bahçeler Şube Müdürlüğü ekipleri, Kozahan’a 355 metrekare, Yeşil Camii çevresinde ise 1200 metrekare rulo çim serme işi yaparak deforme olan alanları yeniledi.

 FSM, Güzelyalı, Tirilye, Gemlik ve Beşyol kavşakları ile Altıparmak Caddesi ve Bursa Büyükşehir Belediye binası önünde bakım-onarım ve tanzim çalışmaları sürdüren ekipler, İnegöl Yenice Kavşağı’ndaki aydınlatma çalışmasını da tamamlayarak kullanıma sundu.

Haber: Mustafa ŞAYIK

 

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Yorum Yaz