İpek Yolu Haber Ajansı

KÖŞK-Ü ALÂ LEZZETLERİ İLE BÜYÜLÜYOR

Mersin Taşucu’nun ünlü restaurantlarından Köşk-ü Alâ Restaurant birbirinden leziz yemek ve kebap çeşitleri ile müşterilerinden yoğun ilgi görüyor.

Yine Köşk-ü Alâ bünyesinde hizmet veren Yükseller Ocakbaşı’da iddialı pide çeşitleri ile yemek severlerden tam not alıyor.

Taşucu’nda yıllardır yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktası haline dönüşen Köşk-ü Alâ Restaurant, zengin menüsü ve içecek çeşitleri ile damak lezzetine önem verenlerin vazgeçilemez noktası haline dönüştü.

 

Güler yüzlü personeli ve hepsi branşında uzman kadrosu ile hizmet veren Köşk-ü Alâ’ya gastronomi kenti Gaziantep’ten de destek geldi.

Bir 6 kişi görseli olabilir

Önceki gün Gaziantep’in ilk ve tek yemek Dergisi olan Lezzet Dünyası ekibi de Köşk-ü Alâ’yı ziyaret etti. Gazikent Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı İlhami Boynukısa ve Trend Medya Gurubu Yönetim Kurulu Başkanı Ökkeş İşçi’nin ziyaret ettiği mekanda adeta lezzet şöleni yaşandı.

 Bir 2 kişi görseli olabilir

MUHTEŞEM KEBAPLAR KÖŞK-Ü ALÂ’DA

Köşk-ü Alâ’nın sevilen ve güler yüzlü işletme sahipleri Kudret Yüksel ve Çiğdem Yüksel, çifti lezzet başarılarını gazetemiz ile paylaştı.

Taşucu’nda yıllardır hizmet verdikleri anlatan çift muhteşem kebap ve yemek çeşitleri için herkesi Köşk-ü Alâ’ya beklediklerini söyledi.

 

KATMER VE KÜNEFEYİ MUTLAKA DENEYİN

Kebap çeşitlerinin yanısıra dünya mutfağıyla da yabancı turistlerin de gözdesi haline geldiklerini söyleyen Kudret ve Çiğdem Yüksel, "Lezzetlerimizde son derece iddialıyız. Kebap çeşitlerinin her türlüsünü yapıyoruz. Yine tavuk, balık, ve cızbız köftemizi de müşterilerimizin damak zevkine sunuyoruz.

Yemek çeşitlerinin dışında Gaziantep Katmeri ve künefe çeşitlerimizde de oldukça iddialıyız.

Yemeğin dışında içecek menülerimiz ile de konuklarımızı en iyi şekilde ağırlamaya çalışıyoruz" dediler.

 Bir 2 kişi, scotch egg, çöp şiş, kroket ve şunu diyen bir yazı ’MARKET P’ görseli olabilir

KÖŞK-Ü ALÂ SİZLERİ BEKLİYOR

Müşterilerinin her fırsatta memnuniyetlerini dile getirdiklerini anlatan Çiğdem ve Kudret Yüksel, çifti "Yiyecek ve içeceğin dışında temizlik ve hijyen konusunda da Köşk-ü Alâ, olarak son derece duyarlıyız.

Bir 2 kişi ve yazı görseli olabilir

Personellerimiz hepsi branşında uzman kadrodan oluşmakta. Bizleri tercih edenlere sonsuz teşekkür ediyor, ve muhteşem lezzetlerimizin tadına bakmaları için herkesi Taşucu merkezde bulunan Köşk-ü Alâ’ya bekliyoruz" şeklinde konuştular.

 Bir 2 kişi, baget ve şunu diyen bir yazı ’Kıymalı Pide Kuşbaşılı Kaşarlı Pide Mevlai’ görseli olabilir

HABER: HÜLYA TAKTAKLAR

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Yorum Yaz