İpek Yolu Haber Ajansı

YUNUS TÜZEN’İN İLK UZUN METRAJLI FİLMİ TÜM AŞAMALARIYLA SAMSUN’DAN DOĞACAK

ÇEKİMLERİNE 20 HAZİRAN’DA BAŞLANACAK UZUN METRAJ SİNEMA FİLMİ HAZIRLIKLARI BAŞLADI. YÖNETMENLİĞİNİ OMÜ İLEF. RTS MEZUNU YUNUS TÜZEN’İN ÜSTLENECEĞİ ‘KEŞKEDEN HEMEN ÖNCE’ İSİMLİ FİLMİN TÜM ÇEKİMLERİ SAMSUN’DA GERÇEKLEŞTİRİLECEK.
ÖĞRENCİLİK DÖNEMİNDE ÇEŞİTLİ FESTİVALLERDE ALDIĞI ÖDÜLLERLE BAŞARILI OLAN YÖNETMEN YUNUS TÜZEN’İN İLK UZUN METRAJI OLAN FİLMİN TÜM AŞAMALARIYLA  SAMSUN’DAN DOĞACAK OLMASI ŞEHRİN TANITIMI AÇISINDAN DA ÖNEM TAŞIYOR.

BAŞROLLERİNİ  BERKAN ŞAL, ESAT ABDALOĞLU VE IŞIL AKPINAR’IN PAYLAŞTIĞI FİLMİN YAPIMCILARI ARASINDA SAMSUN TİYATROLARININ DA SEVİLEN İSMİ KADİR ARSLAN’DA YER ALIYOR. EYLÜL AYI  BAŞINDA GENİŞ KATILIMLA SAMSUN’DA DÜZENLENECEK GALA GÖSTERİMİ SONRASI YURT İÇİ VE YURT DIŞI OLMAK ÜZERE TOPLAM 32 FESTİVALDE BOY GÖSTERECEK.

HER  İNSANIN BAŞINA GELEBİLECEK SIRADAN OLAYLARIN VE BU OLAYLAR KARŞISINDA BİREYİN, KARARLARINI GÖZDEN GEÇİRMESİNİ VE SORGULAMASINI SAĞLAYAN  BİR SENARYOYA SAHİP. OLAYLARIN  AKICI VE YALIN BİR DİLLE ELE ALINDIĞI PSİKO DRAM TARZINDA OLAN FİLMİN SÜRESİNİN YAKLAŞIK 2 SAAT OLACAĞI TAHMİN EDİLİYOR.


HABER: SÜMEYYA TURAN 
İPEKYOLU HABER MERKEZİ

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Yorum Yaz